FAQs Complain Problems

कर्मचारीहरु

Photo Name Designation Section Email Phone
श्री गेहेन्द्र बहादुर डाँगी प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत lamahinapa@gmail.com 9857837111
श्री रवीन्द्र क्षेत्री शिक्षा शाखा प्रमुख(अधिकृत स्तर नवौं)
श्री शिवराज न्यौपाने अधिकृत पशु सेवा शाखा 9857840200
श्री अमर कुमार चौधरी अधिकृत कृषि विकास शाखा chaudharidangali@gmail.com 9847829411
श्री लोकनाथ उपाध्याय अधिकृत प्रशासन शाखा upadhyaya.ln@gmail.com 9843108885
श्री तेजा गैरे अधिकृत योजना शाखा 9868615754
श्री सौगात वली इन्जिनियर प्राविधिक शाखा 9841995830
श्री गायत्री कुमारी थापा सि.अ.हे.व.(अधिकृत) gayatrithapa2014@gmail.com ९८५७८३२२७४
श्री भवानी गिरि अधिकृत शिक्षा शाखा bhawanigiri893@gmail.com 9841049961
श्री लालमणि सुबेदी अधिकृत स्वास्थ्य शाखा lokraj27@gmail.com 9857831211
श्री मिना भुसाल शर्मा अधिकृत स्वास्थ्य शाखा 9848036018
श्री नरेन्द्र कुमार गुप्ता सूचना अधिकारी / सूचना प्रविधि अधिकृत सूचना प्रविधि शााखा ito.lamahimun@gmail.com 9857840855
श्री शरद पुरी राेजगार संयाेजक(शा.अ.) राेजगार सेवा केन्द्र purisharad87@gmail.com 9840519279,9809565682
हस्त कुमारी वि.क स. पाँचौ महिला तथा बालबालिका शाखा bkhastkumari@gmail.com 9847826554
श्री अमित बि.क. सव इन्जिनियर भवन शाखा lamahinapa@gmail.com
श्री शान्ता शर्मा स.म.वि.नि सहायक स्तर पाँचौ महिला बालबालिका तथा सामाजिक विकास उपशाखा ९८४७८२१९२१
श्री लक्ष्मी सुबेदी ना.सु राजश्व शाखा 9847808401
श्री गणेश चौधरी प्रा. स पशु सेवा शाखा gchaudhary936@gmail.com 9857840948
यज्ञ बहादुर वली स. पाँचौ लेखा शाखा 9847914379
श्री चित्र बहादुर वली सव इन्जिनियर रोजगार सेवा केन्द्र chitraoli15@gmail.com 9847894619
श्री सोनु थापा ना.सु पंजीकरण शाखा 9860937466
श्री अम्बिका शर्मा प्रा. स शिक्षा शाखा ambikasharmadhakal@gmail.com 9847832989
श्री रमेश चन्द कम्प्युटर अपरेटर न्यायिक समिति 9847843538
श्री कमल शर्मा एम.आई .एस अपरेटर राष्ट्रिय परिचय पत्र तथा पंजीकरण kamalsh211@gmail.com 9849332587
श्री आशिष चौधरी एम.आई .एस अपरेटर राष्ट्रिय परिचय पत्र तथा पंजीकरण ac.aashish28882@gmail.com 9847828882
श्री हरिराम रावत खरिदार स्टाेर ९८४७८४०६८६
श्री गंगा कुमारी चौधरी न.प्रा.स. कृषि विकास शाखा gangach040@gmail.com 9809718182
श्री शोभा पण्डित फिल्ड सहायक राष्ट्रिय परिचय पत्र तथा पंजीकरण 9847905398
श्री कृष्ण बहादुर नेपाली अमिन भवन शाखा 9866965950
श्री कोपिला चौधरी सा.प. योजना शाखा ९८०६२८७२३६
श्री सन्तोष खनाल स. कम्प्युटर अपरेटर हेल्प डेस्क skhanal457@gmail.com 9857840103
श्री भगतसिंह वली स. कम्प्युटर अपरेटर
श्री पुनम चौधरी असिस्टेन्ट सहायक इन्जिनियर प्राबिधिक शाखा ९८१२८२३३०३
श्री रमा खडका सहायक स्तर चतुर्थ दर्ता /चलानी ९८४७८४०३१०
श्री बुद्धिराम डाँगी हल्का सवारी चालक
श्री पटन चौधरी दमकल चालक दमकल युनिट lamahinapa@gmail.com 9847969289
श्री गिरा घर्ति दर्ता चलानी दर्ता चलानी lamahinapa@gmail.com
श्री सरिता खनाल कविराज स्वास्थ्य शाखा lamahinapa@gmail.com
श्री राम नारायण चौधरी कार्यालय सहयाेगी 9860756812
श्री बिनय कुमार यादव असिस्टेन्ट सहायक इन्जिनियर प्राविधिक शाखा lamahinapa@gmail.com
श्री विजय प्रसाद चौधरी असिस्टेन्ट सहायक इन्जिनियर प्राविधिक शाखा lamahinapa@gmail.com
श्री शुकदेव चौधरी भारी सवारी चालक एक्जाभेटर दमकल युनिट lamahinapa@gmail.com
श्री तिलमाया पुन मगर असिस्टेन्ट सहायक इन्जिनियर प्राविधिक शाखा lamahinapa@gmail.com
सर्जुन चौधरी दमकल सहयोगी 9809874632
श्री भिखराम चौधरी दमकल सहयोगी 9847848412
श्री गंगा बहादुर कुमाल कार्यालय सहयाेगी 9847893457
श्री प्रेम कुमारी कुमाल कार्यालय सहयाेगी 9809772286
मधु सुदन के‍‍ सी भारी सवारी चालक
प्रकाश रावत दमकल सहयोगी 9844979576
श्री चन्द्री बुढा मगर असिस्टेन्ट सहायक इन्जिनियर
श्री कुलेश्वर चौधरी व्यास्थापक फोहर व्यस्थापन तथा सरसफाई शाखा lamahinapa@gmail.com
श्री बिर बहादुर चौधरी स्वीपर फोहर व्यस्थापन तथा सरसफाई शाखा lamahinapa@gmail.com
श्री युवराज डंगौरा अमिन प्राविधिक शाखा
श्री फुलराम चौधरी चालक
श्री राजकुमारी खत्री स्वीपर फोहर व्यस्थापन तथा सरसफाई शाखा lamahinapa@gmail.com